KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7753062

nr 775 3062

Färgetsning

Signerad, 70/350, motivets mått: 59x45

Kondition: oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 september 2012
kl 17:10:05

3/9 15:23:27 1      Vinnande bud